شرکت هایوارد |برترین تولید کننده لوازم و تجهیزات استخر

شرکت هایوارد از جمله برند های معتبر و محبوب امریکایی در زمینه تولید تحهیزات استخر و جکوزی می باشد، که در با مهندسین مجرب پروسه ساخت استخر را در دست می گیرد. و هدف این برند معتبر ساخت استخری بدون نگرانی و دردسر است. به همین دلیل با تولید تجهیزات با دوام و ماندگار طراحی یک استخر بدون دردسر و نگرانی را تضمین می کند.

شرکت هایوارد معتبر با بیش از ۸۰ سال سابقه در طراحی و تولید تجهیزات برقی استخر با فناوری پیشرفته در سرتاسر جهان به صاحبان استخر کمک کرده تا از مالکیت استخر نهایت لذت را تجربه کنند. هایوارد راه حل منفرد شما در ایجاد یک محیط خلوت با کاهش هزینه های عملیاتی و نگهداری از طریق سیستم سهولت کنترل های بی سیم است.

محصولات شرکت هایوارد یک خط کاملی از پمپ ها، فیلترها، گرمکن ها، مبدل های حرارتی، جاروهای اتوماتیک استخر، چراغ ها، کنترل های و تولید کننده کلر نمک می باشد. اجزای با کیفیت بالا که برای همکاری در کنار هم قرار گرفته اند تا استخر شمادر بهترین حالت خود قرار گیرد.محصولات شرکت هایوارد

 

تیم اختصاصی هایوارد دسترسی مستقیمی به نمایندگان تجاری در مقر Rockvill دسترسی آسانی ارائه می دهند. متخصصان و اپراتورهای استخر هایوارد می توانند به حمایت مداوم از طرف افرادی که می دانند محصولات با کیفیت، خدمات سریع و عرضه آماده چه تأثیری در عملکرد صحیح یک تجارت دارند، اتکا کنند.

سیستم های کنترل جریان هایوارد، بخشی از شرکت های Hayward Industries ، از زمان آغاز فعالیت تولید شیرهای ترموپلاستیک صنعتی و محصولات کنترل فرآیند را انجام داده اند.  بیش از ۴۰ سال است که Hayward Flow Control ضمن ارائه خدمات برجسته و فراتر از انتظار مشتری، متعهد به تولید با کیفیت ترین محصولات است.

شرکت هایوارد شهرت بی نظیری در طراحی محصول، دقت در تولید، تضمین کیفیت، تجربه و دانش و تعهد کامل در جهت رضایت و پشتیبانی مشتری بدست آورده است.

استخرباما نماینده محصولات هایوارد در ایران می باشد، شما می توانید با خرید محصولات هایوارد از استخرباما یک استخر بی دغدغه و دردسر را تجربه کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
هایوارد برترین تولید کننده لوازم و تجهیزات استخر
Author Rating
51star1star1star1star1star