آیا پوشش جکوزی ضرروی است؟

02 تیر 1399
آیا پوشش جکوزی ضرروی است؟

در حالی که برخی از مردم احساس می‌کنند که به پوشش جکوزی نیاز ندارند، حقیقت این است که پوشش جکوزی یک گزینه ی حیاتی به حساب می آید که در نهایت سبب صرفه جویی شما در زمان، پول و منابع می شود.

یکی از دلایل اصلی برای مجهز کردن جکوزی خود با پوشش های محافظ، افزایش میزان ایمنی است. بدنه ی باز جکوزی یک خطر بالقوه است و یک حادثه ی خطرناک می‌تواند زمانی رخ دهد که کودکان و یا حیوانات در اطراف آن رها شوند. داشتن پوشش محافظ جکوزی (ترجیحا با سیستم قفل بسته) اولین خط دفاعی شما در برابر حوادث احتمالی است.

به علاوه، با نصب پوشش جکوزی  شما در مصرف آب صرفه جویی خواهید داشت و با بسته بودن فضای جکوزی، از مواد شیمیایی کمتری استفاده خواهید کرد. ویژگی های شیمی آب وان جکوزی یک تعادل بسیار ظریف است و ریشه کن کردن هر گونه آلاینده‌ به احتمال زیاد برای شما هزینه بردار خواهد بود. از آنجایی که وان های جکوزی معمولا پس از هر بار مصرف تخلیه و خشک نمی گردند، بسیار حائز اهمیت است که تمیزی و نظافت آب به مدت چند ماه حفظ شود. این کار باعث می‌شود که پمپ، گرم کن و فیلترها همگی طول عمری طولانی و مفید داشته باشند و شما به هیچ گونه تعمیرات زودرس احتیاج نداشته باشید.