تجهیزات تفریحی استخر

11 مرداد 1399
تجهیزات تفریحی استخر

 

تجهیزات تفریحی استخر

در بسیاری از موارد کاربران ترجیح می دهند که از استخر شنا خود بهترین استفاده را ببرند علاوه بر داشتن تجربه شنا در کنار اعضای خانواده و دوستان بسیاری از افراد به دنبال آنند که از استخر شنا خود برای فعالیت های ورزشی و تفریحی بهره مند شوند .اینجاست که بحث انواع تجهیزات تفریحی استخر پیش می آید شنا کردن می تواند یکی از بهترین فعالیت های ورزشی برای هر فرد باشد. چرا که شنا کردن موجب می شود تا تمام اعضا و عضلات بدن شما همزمان باهم درگیر شوند تا گردش خون در سرتاسر بدن شما به راه بیفتد. امروزه، تجهیزات و ابزار آلات متنوعی در زمینه شنا تفریحی و ورزشی در بازار عرضه می شود که قصد داریم در این قسمت به برخی از مهم ترین آن ها بپردازیم.

انواع تجهیزات جانبی استخر

تخت ساحلی استخر

استفاده از تخت های ساحلی که یکی از زیر مجموعه های انواع تجهیزات تفریحی استخر هستند  در فضای باز  محبوبیت زیادی برای افرادی دارد که به دنبال استراحت کردن و آفتاب گرفتن در کنار استخر شنا خود هستند. تخت های ساحلی استخر انواع و سبک های مختلفی دارند و شما می توانید مطابق با سبک دکور محیط، از نمونه های حصیری، چوبی و یا آلومینیومی بهره مند شوید.برخی از این تخت ها همچنین با پارچه مش و فریم های تمام فلز ساخته می شوند. برخی از تخت های ساحلی استخر دارای پشتی قابل تنظیم هستند تا بتوانید زاویه راحت و دلخواه خود را داشته باشید همین موضوع باعث میشود تخت های ساحلی زیر مجموعه های بسیار متنوعی در انواع تجهیزات تفریحی استخر باشند.

صندلی ساحلی استخر

گاهی باید از شنا کردن دست کشید و با یک لیوان  نوشیدنی خنک در کنار استخر شنا از خود پذیرایی کرد. صندلی های ساحلی استخر انواع و سبک گوناگونی دارند این صندلی ها در متریال مختلفی از قبیل آهن یا چوب ساخته می شوند.برخی از صندلی های ساحلی به صورت ست های چهار نفره یا بیشتر در بازار عرضه می شوند.

هموک یا تخت های ننویی

هیچ چیز دلپذیرتر از استراحت کردن در کنار استخر شنا با یک تخت ننویی در یک روز گرم تابستانی نیست. اگر درختی در نزدیکی استخر خود ندارید که یک تخت ننویی را به آن آویزان کنید، تخت هایی را انتخاب کنید که یک پایه چوبی یا فلزی به همراه خود دارند. 

این تخت ها  به شما کمک می کند تا در هر مکانی که دوست دارید تخت ننویی خود را نصب کنید. استراحت بر روی این تخت ها نسیم تابستانی را برجسته تر می کند و تجربه شنا شما را به یاد ماندنی می سازد همچنین این تخت ها نیز گروه مهمی از انواع تجهیزات تفریحی استخر را تشکیل میدهند.

نمایی از تجهیزات تفریحی استخر

 

چتر یا سایبان استخر

نصب یک چتر یا سایبان استخری می توانید به شما کمک کند تا از خود، اعضای خانواده و یا لوازمی که در کنار استخر دارید در برایر تابش مستقیم آفتاب و یا ریزش باران مراقبت کنید. چتر ها و سایبان ها می توانند برقی و یا دستی باشند و اشکال و طرح های مختلفی داشته باشند. این تجهیزات این امکان را به شما می دهند که پس از شنا کردن طولانی مدت، در سایه استراحت کنید.آن ها می توانند دکور اطراف استخر شما را تکمیل کنند و همچنین در متریال مختلفی همچون پی وی سی و آلومینیوم در بازار وجود دارند.