راهنمای خرید جکوزی خانگی مناسب

راهنمای خرید جکوزی خانگی مناسب

راهنمای خرید جکوزی خانگی مناسب : تفاوتی نمی کند که با هدف کسب آرامش یا سرگرم شدن به حمام گرفتن در جکوزی می روید، وان های جکوزی خانگی همواره یک انتخاب هوشمندانه برای شما و اعضای خانواده تان تلقی می شود. رفتن به آب گرم باعث می شود تا اعضای خانواده تجربه دلپذیری را در کنار یکدیگر داشته باشند. به جای تماشای یک برنامه تلویزیونی یا فیلم، می توانید با نشستن در یک وان جکوزی خانگی گفتگو لذت بخشی را داشته باشید. پس از به پایان رساندن یک روز کاری سخت و خسته کننده، شما می توانید تمام تنش ها، استرس ها و دردهایی را که در طول روز تجمع کرده اند از ذهن خود دور کنید. بسیاری از وان های جکوزی خانگی می توانند تا 10 فرد بزرگسال را در خود جای دهند و این امر باعث می شود تا تمامی اعضا در وضعیت روحی و جسمی سالم تری در پایان روز قرار گیرند.

اما باید توجه داشته باشید که به منظور داشتن یک انتخاب مناسب، بهتر است تا چند ویژگی مهم را مد نظر داشته باشید:

سایز و اندازه: حتماً ابعاد مدل وان جکوزی خانگی خود را به دقت بررسی کنید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که وان جکوزی شما برای چه تعداد فرد بزرگسال مناسب خواهد بود. وان های جکوزی خانگی کوچک عموما می توانند 3 الی 4 فرد را در خود جای دهند. این در حالی است که نمونه های بزرگ تر حتی برای 10 کاربر نیز صندلی دارند. همچنین داشتن جت های قابل تنظیم به تعداد صندلی ها بسیار مهم است، بنابراین همه اعضای خانواده می توانند در جایی که بیشتر از نشستن لذت می برند، ماساژ مورد علاقه خود را دریافت کنند.

نگهداری آسان: بسیاری از کاربران به دلیل تعمیر و نگهداری وان های جکوزی خانگی از انتخاب آن ها نا امید می شوند. اما مطمئن باشید با داشتن آبگرم مناسب، نگران این موضوع نخواهید بود. بهترین وان های جکوزی خانگی دارای سیستم نگهداری آب هستند که مراقبت از آن ها را آسان می سازد.

ویژگی های سرگرم کننده و قابل تنظیم: چراغ هایی با قابلیت تغییر رنگ، جت های آب خنک کننده و پانل های کنترل تجهیزات به شما در بهره مندی بهتر از جکوزی کمک می کنند. 

ایمنی کودک: یکی از ویژگی های خاص برای حفظ ایمنی کودکان در جکوزی هنگام دور بودن بزرگسالان از خانه این است که مطمئن شوید که یک روکش جکوزی با مکانیزم قفل شونده دارید. یک روکش باکیفیت نه تنها آب شما را گرم و تمیز نگه می دارد، بلکه از ایمنی بچه های کوچک شما نیز جلوگیری می کند. نکته ایمنی دیگری که باید در نظر بگیرید این است که بچه های شما چه مدت زمان را در جکوزی سپری می کنند:

کودکان زیر پنج سال هرگز نباید در وان جکوزی قرار بگیرند.

اگر کودکی در خانواده شما قصد استفاده از جکوزی را دارد باید دمای آب را زیر 95 درجه تنظیم کنید.

هرگز اجازه ندهید کودکان در وان جکوزی بیش از 10 یا 15 دقیقه در آب بمانند.

قیمت: پیدا کردن وان جکوزی مناسب با بودجه شما ممکن است چالش برانگیز باشد. متوجه خواهید شد که اگرچه مدل سه تا چهار نفره مقرون به صرفه تر است، اما ممکن است برای خانواده شما بسیار کوچک باشد. اما وقتی به وان های جکوزی بزرگ تر هشت نفره نگاه می کنید، ممکن است قیمت کمی بیشتر از بودجه شما باشد. خبر خوب این است که با انتخاب مدلی با برند و نام تجاری شناخته شده، مطمئن خواهید شد میتوانید به راحتی وان جکوزی خود را سفارشی کنید و از اعمال ویژگی های پیشرفته و ابزارهایی مانند سیستم های صوتی و نورپردازی به منظور کاهش قیمت اولیه خودداری کنید.

مرکز فروش لوازم استخر ، استخر با ما با 11 سال سابقه در زمینه تولید و فروش تجهیزات استخری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های لوازم و تجهیزات استخر ، هیتر سونا خشک ، فیلتر تصفیه استخر ، پمپ گرمایشی استخر ، گرمکن استخری ، مبدل حرارتی استخر ، کلر و زاج و کات کبود ، چراغ و کنترل تجهیزات استخر ،  پمپ استخری ، رینگ جکوزی ، فیلتر شنی ، روکش استخر ، نردبان استخر ، مبدل استخر ، انواع آبنما و خرید لوازم استخر ... می باشد .

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب : 

 Estakhrbama

 تلفن تماس : 

02634648402

 تلفن همراه :

09125335616 - 09198776204 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.