ساخت استخر فایبرگلاس سطحی

ساخت استخر فایبرگلاس سطحی

ساخت استخر فایبرگلاس سطحی : نصب و راه اندازی یک استخر شنا خانگی می تواند سرمایه گزاری هوشمندانه ای در نظر گرفته شود، اما برای بسیاری از کاربران انتخاب نوع و مدل استخر می تواند چالش برانگیز باشد. اگر در ملک خود یک بلوک شیب دار یا مکانی هستید که برای یک استخر مرتفع مناسب تر است، یک استخر سطحی یا نصب شده بر روی زمین می تواند انتخاب مناسبی باشد. باید بدانید که استخر های شنا فایبرگلاس درمقایسه با دیگر انواع استخر های شنا دارای مزایای بسیاری برای کاربران می باشند. 

برای استعلام قیمت فیلتر تصفیه استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مقرون به صرفه بودن: استخر های شنا فایبرگلاس سطحی یا نصب شده بر روی زمین درمقایسه با استخر های توکار هزینه های مصرفی کم تری را برای کاربران به همراه خواهند داشت. شما به عنوان یک کاربر نه تنها می توانید بدون نیاز به حفاری و با حضور افراد کم تر در هزینه خود در فرآیند نصب استخر های شنا صرفه جویی کنید، بلکه فرآیند نگهداری از آن ها نیز بسیار ساده تر است. 

تنوع بیشتر: با ساخت استخر های فایبرگلاس استخرهای سطحی یا نصب شده بر روی زمین، سبک ها و مدل های زیادی از جمله استخرهای مناسب برای خانواده، استخرهای بی انتها، استخرهای ورزشی و اسپا در دسترس خواهید داشت. استخرهای شنای فایبرگلاس در رنگ‌ های مختلف همراه با سیستم های جریان آب مختلف موجود می باشند. 

نصب ساده و آسان: از آنجایی که استخر های سطحی یا نصب شده بر روی سطح زمین نیازی به حفاری و یا بتن ریزی خاصی ندارند، نصب آن ها بسیار آسان تر از انواع دیگر استخر هاست. شما به هیچ ماشینی برای ایجاد حفره های بزرگ و یا ریختن بتن در کناره دیواره ها نیاز ندارید و بسته به روند تسطیح، حتی می توانید استخر خود را به طور کامل در عرض یک روز نصب کنید!

ساخت استخر فایبرگلاس سطحی

برای استعلام قیمت فیلتر شنی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نگهداری آسان تر: استخرهای سطحی یا نصب شده بر روی سطح زمین ه طور معمول کوچک تر از استخرهای توکار هستند و تمیز کردن آن ها را بسیار آسان تر است. نگهداری و تمیز کردن آن ها به مواد شیمیایی کم تری نیاز دارد و فیلتر تصفیه کننده آن ها بسیار کارآمد تر است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

برای استعلام قیمت پمپ تصفیه استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

هنگام نصب استخرشنا در حیاط خانه خود، نیاز است تا از نیرو های متخصص و آموزش دیده دراین زمینه کمک بگیرید. تصمیم گیری در انتخاب مکان مناسب برای نصب و راه اندازی استخر فایبرگلاس سطحی، اولین گام در فرآیند نصب است. به یاد داشته باشید، هنگامی که استخر از آب پر شود، جا به جایی آن آسان نخواهد بود. سعی کنید مکانی را در حیاط ملک خود پیدا کنید که هم سطح یا حداقل روی یک سطح شیب دار باشد تا بتوانید یک دیوار حائل بسازید. سعی کنید مکان نصب استخر خود را در نزدیکی شیلنگ یا منبع انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی آن را پر کنید. همچنین لازم است تا استخر فایبرگلاس سطحی خود را در مکانی که زهکشی مناسبی دارد قرار دهید تا با مشکلاتی ضمن تخلیه و تمیز کردن استخر مواجه نشوید.

برای استعلام قیمت پمپ استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

در ادامه، برای ایجاد تغییرات در حیاط خود باید زمین نصب را پاکسازی کنید و پیش از پوشاندن آن با ماسه آن را صاف و هموار سازید تا قالب استخر شما بهتر بر رو ی آن جای بگیرد. در مرحله بعد، قالب استخر فایبرگلاس پیش ساخته شما قرار داده شده و دیواره‌ های استخر و هر گونه تکیه‌ گاه برای عرشه در نظر گرفته می شوند. از مهم ترین مزیت استخر های فایبرگلاس سطحی و یا نصب شده بر روی زمین، پیش ساخته بودن آن هاست. این ویژگی نصب و راه اندازی آن ها را بسیار آسان و بدون درد سر می سازد. و در انتها، استخر فایرگلاس خود را با آب پر کنید و مطمئن شوید که از مواد شیمیایی ضد عفونی کننده مناسب استفاده می کنید تا آب سالم و درخشانی برای شنا داشته باشید.

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

 

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.