سونا و بهبود ایمنی بدن

سونا و بهبود ایمنی بدن

سونا و بهبود ایمنی بدن : انسان همواره در طول تاریخ، به خصوص با فراگیر شدن ویروس کرونا و عواقب ناشی از آن، از اهمیت محافظت و بهبود سلامتی جسمی خود آگاه شده است. در حالی که روش های بسیاری به منظور افزایش توانایی بر ایمن ماندن در برابر انواع بیماری ها، یکی از روش های موثر طبیعی افزایش درجه حرارت بدن و واکنش خودکار بدن انسان برای مبارزه با عفونت های ویروسی و باکتریایی است. جالب است بدانید که شباهت های میان تب ناشی از واکنش طبیعی و افزایش مصنوعی دمای بدن به وسیله حمام کردن در سونا و جکوزی می توانند به یک نحو بر بهبود ایمنی بدن اثر گذار باشند. 

برای استعلام قیمت فیلتر شنی استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

قدرت حرارت درمانی در طول تاریخ بشر به خوبی به اثبات رسیده است. در مصر باستان، یونان، امپراتوری روم و کشور عزیزمان ایران همواره از حرارت درمانی برای بسیاری از امراض استفاده می شد. حرارت درمانی و به دنبال آن آب درمانی که در سال های بعدی پا به عرصه گذاشتند، برای درمان عفونت های موجود در بدن مورد استفاده قرار می گرفتند.

برای استعلام قیمت فیلتر دیاتومی استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

سونا رفتن دمای بدن را بالا می برد و تأثیر مشابهی بر سیستم دفاعی بدن ما دارد. به صورت علمی تر، افزایش دمای بدن با تغییر پروتئین های سطحی روی سلول های ایمنی مانند لنفوسیت ها به فعال شدن سیستم ایمنی بدن کمک می کند تا آن ها بتوانند از طریق رگ های خونی برای رسیدن به محل عفونت حرکت بهتری داشته باشند. هنگامی که ما به طور معمول و منظم از سونا استفاده می کنیم و دمای بدن خود را بالا می بریم، این افزایش دمای بدن منجر به فعال شدن یکسان سلول های ایمنی می شود، زیرا این همان چیزی است که مطالعات و پژوهش های علمی اخیر به اثبات رسانده است. با در نظر گرفتن این تأثیر، حمام گرفتن در سونا ممکن است به جوان سازی بدن کمک کند. افزایش دمای بدن یکی از راه های اساسی است که بدن به طور طبیعی سیستم ایمنی خود را تقویت می کند، همچنین عنصر حرارتی تب باعث تحریک پاسخ های ذاتی و سازگار سیستم ایمنی می شود، به این معنی که افزایش دمای بدن راهی است که بدن با سلول های ایمنی بدن ارتباط برقرار می کند.

برای استعلام قیمت پمپ استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

حمام رفتن منظم سونا به ایمنی بدن کمک می کند، به گونه ای که عوارض جانبی مضر ناشی از درمان های دارویی را نفی می کند. سونا از روشی استفاده می کند که بدن ما به طور طبیعی سلول های سازنده سلامت و طول عمر را تأمین می کند، با سیستم ایمنی دست و پنجه نرم می کنند و شبکه پیچیده ای از فرایند های دفاعی را در بدن تقویت می نماید. بنابراین، اگر از روی سرگرمی و یا کسب آرامش به سونا می روید، باید بدانید که شما در واقع به طور همزمان، در حال بهبود سیستم ایمنی بدن خود می باشید.

 

مرکز فروش لوازم استخر ، استخر با ما با 11 سال سابقه در زمینه تولید و فروش تجهیزات استخری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های لوازم و تجهیزات استخر ، هیتر سونا خشک ، فیلتر تصفیه استخر ، پمپ گرمایشی استخر ، گرمکن استخری ، مبدل حرارتی استخر ، کلر و زاج و کات کبود ، چراغ و کنترل تجهیزات استخر ،  پمپ استخری ، رینگ جکوزی ، فیلتر شنی ، روکش استخر ، نردبان استخر ، مبدل استخر ، انواع آبنما  ، پمپ جکوزی و خرید لوازم استخر ... می باشد .

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب : 

 Estakhrbama

 تلفن تماس : 

02634648402

 تلفن همراه :

09125335616 - 09198776204 

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.