مزایای استفاده از جارو رباتیک استخری

مزایای استفاده از جارو رباتیک استخری

مزایای استفاده از جارو رباتیک استخری : جارو های رباتیک استخری بخشی از مهم ترین تجهیزات استخری شما هستند. نصب و راه اندازی آن ‌ها آسان است، هزینه کارکرد اندک بوده و مستقل بودن سیستم تصفیه آن ها فشار وارده بر سیستم فیلتراسیون استخر شما را کاهش می ‌دهد. اما با مزایای بسیار، شاید برای بسیاری از کاربران چالش برانگیز باشد تا جارو رباتیک مناسب استخر خود را پیدا کنند چرا که مدل های جدید تر ویژگی ها و قابلیت های خاصی به همراه دارند. در ادامه، نگاهی دقیق ‌تر به ویژگی ‌ها و مزایای مشترک تمامی محصولات جارو های رباتیک استخری می اندازیم. این ویژگی‌ ها، محصولات جارو رباتیک استخری را از سایر سیستم های پاک‌ کننده خودکار استخر و جکوزی، از جمله پاک ‌کننده ‌های جانبی ساکشنی و فشار، متمایز می‌ کند.

برای استعلام قیمت فیلتر تصفیه استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

جارو های رباتیک مستقل از سیستم تصفیه و گردش استخر شما کار می کنند: این ویژگی در واقع چند مزیت متفاوت را به همراه خود ارائه می دهد. از آنجایی که جارو های رباتیک استخری آلاینده ها و رسوبات را در یک فیلتر داخلی به دام می اندازند، این امر فشار وارده بر سیستم فیلتراسیون استخر شما را کاهش می دهد و مدت زمان بین تمیز کردن فیلتر را طولانی می سازد. در نتیجه، طول عمر و ماندگاری رسانه فیلتر را افزایش می دهد و از هزینه های نگهداری و سرویس دهی اسیستم تصفیه استخر به نوبه خود کاسته می شود.

جارو های رباتیک آب استخر را فیلتر کرده و به گردش در می آورند: علاوه بر دور نگه داشتن آلاینده های اضافی از فیلتر اصلی استخر، افزایش میزان گردش آب استخر به کاهش فشار روی پمپ استخر شما کمک می کند. در واقع، در صورتی که پمپ استخر شما از کار بیفتد و یا مشکلی برای فیلتر شنی سا کارتریجی استخری شما رخ دهد، یک جارو رباتیک می تواند به گردش و فیلتر کردن آب استخر شما از آلاینده ها و ناخالصی ها بسیار کمک کند. بسته به سرعت جریان پمپ، جارو های رباتیک می توانند آب استخر را تا 5000 گالن در ساعت فیلتر کنند.

برای استعلام قیمت فیلتر شنی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

جارو های رباتیک سطوح مختلف استخر را اسکراب و وکیوم می کنند: الگوهای پوشش کارآمد، کارآمد ترین نظافت را برای استخرهای شنا ممکن می ‌سازد، در حالی که برس‌ های موجود در زیر این جارو ها، سطوح مختلف استخر را همچون کف، پله‌ ها، دیواره ها و حتی خطوط آبی را کاملاً تمیز می ‌کنند. برخی از مدل های جارو های استخری همچنین قادرند کل استخر را در کم تر از یک ساعت تمیز کنند.

نصب، استفاده و نگهداری جارو های رباتیک آسان است: هیچ لوله کشی پیچیده ای برای راه اندازی این محصولات وجود ندارد، به پمپ های تقویت کننده نیازی نیست و هیچ سیستمی برای ردیابی وجود ندارد. تنها کاری که شما به عنوان یک کاربر استخری باید انجام دهید این است که جارو رباتیک خود را به یک پریز برق استاندارد متصل کنید، آن را روشن کنید و در آب استخر قرار دهید. هنگامی که چرخه تمیز کردن کامل شد، به سادگی جارو استخری خود را از آب بیرون بکشید و فیلتر آن را شست و شو دهید. 

حالت های قابل برنامه ریزی و کنترل از راه دور: برخی از انواع جارو های رباتیک استخری نوع و مدت زمان هر چرخه تمیز کردن استخر را کنترل می کند تا به بهترین نحو با نیازهای منحصر به فرد استخر شما مطابقت داشته باشد. برخی از جدید ترین مدل ‌ها دارای اتصال وای ‌فای نیز هستند که به کاربر امکان می ‌دهد سیستم خود را مستقیماً از یک برنامه نصب شده بر روی تلفن هوشمند خود کنترل کند. برخی از مدل های دیگر دارای یک کنترل کننده از راه دور برای برنامه نویسی و سایر عملکرد های لازم می باشند.

برای استعلام قیمت پمپ استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

حالا مسئله این است که چه عواملی جارو های رباتیک استخری را از یکدیگر متمایز می کند؟ هر یک از شرکت های تولید کننده جارو های رباتیک فناوری و ویژگی های منحصر به فرد خود را عرضه می کند. اما فراتر از آن، خود ویژگی ها بسیار متفاوت هستند. برخی از جارو های استخری کابل کوتاه تری دارند و ممکن است تنها برای استخرهای کوچک توکار مناسب باشند. برخی ممکن است دارای کنترل های اولیه باشند، در حالی که برخی از دیگر مدل ها دارای تنظیمات متعدد هستند و از طریق یک برنامه تلفن همراه یا کنترل از راه دور برنامه ریزی می شوند. گروهی از مدل ها می توانند کل استخر را تمیز کنند، در حالی که برخی دیگر تنها به تمیز کردن کف محدود می شوند. حتی می ‌توان برخی از جارو های رباتیک استخری را طوری برنامه ‌ریزی کرد که تنها در صورت نیاز آب استخر را تمیز کنند. 

ضمن خرید جارو های رباتیک استخری ، مدل هایی که ویژگی ‌های برتر و لوازم جانبی بیستری دارند عموما قیمت اولیه و هزینه خرید بالاتری دارند. اما در برخی موارد، تنها بدنه و ویژگی های ظاهری سیستم است که تعیین کننده قیمت این محصولات استخری است. بسیار مهم است که تحقیقات خود را برای یافتن مدلی که برای نیازهای استخری شما مناسب است انجام دهید. 

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.