مزایای جکوزی برای ورزشکاران

مزایای جکوزی برای ورزشکاران

مزایای جکوزی برای ورزشکاران : شما می توانید عملکرد خود را به عنوان یک ورزشکار از بسیاری لحاظات ببود بخشید، مانند داشتن رژیم غذایی مغذی و رعایت یک برنامه تناسب اندام دقیق. اما راه های دیگری نیز برای بهبود توانایی های خود در زمین وجود دارد. به عنوان مثال، تا به حال آب درمانی با جکوزی را امتحان کرده اید؟ رفتن به جکوزی برای ورزشکاران مزایای بی شماری دارد. برای افراد ورزشکار، زمان بندی و تعداد دفعات استفاده از جکوزی نقش مهمی در کسب مزایای آب درمانی و بهبود توانایی های فردی دارد.

برای استعلام قیمت فیلتر شنی استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

 مزایای جکوزی پیش از تمرین

به طور طبیعی ممکن است فکر کنید که حتما لازم است تا پس از یک تمرین شدید به جکوزی بروید، اما آیا می دانستید که می توانید از مزایای آب درمانی جکوزی پیش از ورزش استفاده کنید؟ مهم نیست چه ورزشی را تمرین می کنید، آب گرم می تواند در بسیاری از جهات برای شما مفید باشد

برای استعلام قیمت فیلتر کارتریجی استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاهش ریسک آسیب دیدن: همانطور که گرم کردن پیش از تمرین به کاهش احتمال آسیب دیدگی کمک می کند، نشستن در وان جکوزی پیش از بازی تنیس، فوتبال و یا انجام هر تمرین دیگری به شل شدن ماهیچه ها کمک می کند تا آن ها برای ورزش آماده شوند. با گرم شدن و شل شدن ماهیچه ها، حتی اگر به سراغ وزنه برداری و انجام تمرینات سنگین بروید، احتمال آسیب دیدگی کمتری خواهید داشت. 

برای استعلام قیمت فیلتر دیاتومی استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

بهبود عملکرد ورزشی: داشتن ماهیچه های شل و گرم شده قبل از شروع تمرینات ورزشی می تواند یک از بهترین مزیت های آب درمانی تلقی شود. این ویژگی می تواند به شما در عملکرد بهتر به عنوان یک ورزشکار کمک کند و به شما چابکی و سرعت بیشتری می بخشد.

برای استعلام قیمت پمپ استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

درمان آسیب های پیشین: به طور کلی، یک جلسه آب درمانی به وسیله جکوزی پیش از تمرین می تواند عوارض جانبی آسیب های موجود شما را کاهش دهد. بر اساس تحقیقات انجام شده، افراد مبتلا به کمردرد مزمن پس از استفاده روزانه از جکوزی، کاهش قابل توجهی از درد را گزارش می کنند.

 

مزایای جکوزی پس از تمرین

گاهی اوقات تنها چیزی که شما پس از یک روز خسته کننده تمرین نیاز دارید استراحت کردن در تخت خواب است. اما قبل از انجام این کار، بهتر است تا به مزایای قابل توجه آب درمانی جکوزی پس از ورزش توجه کنید:

کاهش درد عضلانی: تقریباً هر فرد ورزشکار به طور منظم دچار درد و گرفتگی ماهیچه ها می شود، به خصوص پس از یک تمرین شدید. خوشبختانه نشستن در جکوزی نوعی درمان با آب گرم است که به باز شدن عروق خونی شما کمک می کند. این امر باعث افزایش جریان خون در ماهیچه ها می شود و می تواند تا حد زیادی درد های عضلانی را کاهش دهد.

برای استعلام قیمت پمپ گرمایشی استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

کاهش بی خوابی: اگر در طول روز ورزش می کنید، ممکن است متوجه شوید که وقتی زمان خواب می رسد به سختی به خواب می روید. با این حال ، غوطه ور شدن در یک وان آب گرم یک ساعت قبل از خواب می تواند تأثیر زیادی بر توانایی شما برای گرفتن چشم شبانه داشته باشد و به بدن شما کمک می کند تا آرامش پیدا کرده و از بین برود.

برای استعلام قیمت گرمکن استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

 

مرکز فروش لوازم استخر ، استخر با ما با 11 سال سابقه در زمینه تولید و فروش تجهیزات استخری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های لوازم و تجهیزات استخر ، هیتر سونا خشک ، فیلتر تصفیه استخر ، پمپ گرمایشی استخر ، گرمکن استخری ، مبدل حرارتی استخر ، کلر و زاج و کات کبود ، چراغ و کنترل تجهیزات استخر ،  پمپ استخری ، رینگ جکوزی ، فیلتر شنی ، روکش استخر ، نردبان استخر ، مبدل استخر ، انواع آبنما  ، پمپ جکوزی و خرید لوازم استخر ... می باشد .

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب : 

 Estakhrbama

 تلفن تماس : 

02634648402

 تلفن همراه :

09125335616 - 09198776204 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.