مزایای نصب پمپ استخری سرعت متغیر

مزایای نصب پمپ استخری سرعت متغیر

مزایای نصب پمپ استخری سرعت متغیر : اگر استخر شما به یک پمپ تصفیه استخری جدید نیاز دارد، بهتر است به سراغ نصب پمپ های سرعت متغیر بروید. پمپ ‌های تصفیه استخری سرعت متغیر استخری، دارای ویژگی ‌ها و مزایای بسیاری هستند. در واقع، تنها صرفه جویی هزینه های مصرفی در دراز مدت به تنهایی می تواند به سرعت هزینه خرید اولیه شما را جبران کند. اما انگیزه کاربران به روی آوردن به این محصولات به همین جا ختم نمی شود. در ادامه قصد داریم تا به بررسی 5 مزیت اصلی نصب پمپ های تصفیه استخری سرعت متغیر بپردازیم:

1. صرفه جویی در مصرف انرژی

مطالعات اخیر نشان داده است که پمپ های استخر های مسکونی یکی از بزرگ ترین مصرف کنندگان انرژی در خانه هستند. صرفه جویی در مصرف انرژی برای محیط زیست مزایایی به همراه دارد و همچنین مصرف انرژی ماهانه شما را کاهش می دهد. استفاده از پمپ های سرعت متغیر سبب صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و انرژی می شوند زیرا موتور با سرعت کم تری می چرخد که در نتیجه به آمپر و وات کمتری نیاز دارد. در مقایسه با یک پمپ تک سرعته، تنها با کارکردن پمپ برای ساعات طولانی در هر روز، اما در سرعت های پایین، می توانید 50 تا 80 درصد در هزینه های انرژِی خود صرفه جویی داشته باشید. نکته مهم در رابطه با پمپ های تصفیه استخری سرعت متغیر این است که می توانید پمپ خود را طوری برنامه ریزی کنید تا از سرعت مناسب مورد نیاز برای کاربرد های استخر شما استفاده کند. برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در مصرف انرژی، تنظیمات پمپ تصفیه استخری خود را به خوبی تنظیم کنید تا جارو های رباتیک استخری، گرمکن ها، آبنما ها، یا حتی جکوزی و اسپا متصل به آن را تغذیه کنید.

برای استعلام قیمت فیلتر تصفیه استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

2. عملیات بی صدا 

موتور آهنربایی پمپ های تصفیه استخری سرعت متغیر با سرعت کمتری کار می کنند که این امر موجب تولید صدای کمتری می شود. حتی زمانی که پمپ در سرعت های بالا تر کار می کند، بسیار بی صدا تر از پمپ های تک سرعته و معمولی هستند. به دلیل تفاوت در طراحی این گونه موتور ها، پمپ ‌های سرعت متغیر 25 درصد دسی بل کمتری تولید می‌ کنند، چیزی حدود 40-50 دسی بل که در مقایسه با 60-70 دسی بل پمپ ‌های استخری معمولی بسیار کمتر است. جالب است بدانید که پمپ‌ های تصفیه استخری سرعت متغیر از یاتاقان‌ های اینورتر استفاده می‌ کنند که دوام بیشتری نسبت به یاتاقان ‌های موتور پمپ های استخری تک سرعته دارند.

برای استعلام قیمت فیلتر شنی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

3. جریان بهینه برای کاربرد های خاص

پمپ های تصفیه استخری سرعت متغیر به کاربر انعطاف ‌پذیری بیشتری می‌ دهند تا بهترین سرعت عملکرد را برای فیلتر کردن، گرم کردن، تمیز کردن یا گردش آب استخر انتخاب کنید. این در حالی است که موتورهای پمپ های استخری تک سرعته تنها یک سرعت دور برای تمام عملکرد های استخر دارند. یکی از بزرگ ترین مزیت ‌های پمپ های تصفیه استخری سرعت متغیر این است که برای نیاز های مختلف سرعت مناسبی را در اختیار کاربر قرار می دهند. سیستم هایی مانند گرمکن استخری و یا آبنما های استخری در یک محدوده سرعت جریان خاص بهترین عملکرد را دارند. به همین ترتیب، میزان جریان پایین تر، گرمایش را کار آمد تر و مقرون به صرفه تر می کند. جالب است بدانید سرعت جریان فیلتراسیون کم تر از سایر عملکرد های پمپ است. شما می توانید یک پمپ سرعت متغیر را برای مطابقت با نیاز های خود برنامه ریزی کنید و به راحتی می توانید هر زمان که بخواهید آن را لغو و یا مجددا برنامه ریزی کنید.

برای استعلام قیمت پمپ استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

4. تصفیه بهتر آب استخر

آب در سرعت پایین فیلتر می شود. هنگامی که سرعت جریان کاهش می یابد، برای رسانه های فیلتر های شنی و کارتریجی راحت تر است که ذرات کوچک را به دام بیندازند. برای استخر های شنایی که از پمپ های استخری تک سرعته استفاده می کنند، پمپ همیشه با سرعت 3450 دور در دقیقه کار می کند، که ممکن است ضمن فیلتر کردن، مقداری از رسانه فیلتر استخری به استخر باز گردد. سرعت جریان کمتر به فیلتر استخری شما اجازه می دهد تا با کاهش این اثر، به صورت کار آمد تر کار کند. جریان کاهش یافته همچنین به افزایش طول عمر مفید رسانه فیلتر کمک می کند. با استفاده از یک پمپ سرعت متغیر که تقریباً 24 ساعت در روز با سرعت کم کار می کند، استخر شما تمیز تر می ماند و آب همیشه در گردش است و هرگز راکد نمی شود.

 

5. سیستم های کنترل پیشرفته

بسیاری از پمپ های تک سرعته استخری توسط یک ساعت یا کلید در کنار پمپ کنترل می شوند. با این حال، پمپ های تصفیه استخری سرعت متغیر شامل یک سیستم هوشمند داخلی هستند که جایگزین ساعت مکانیکی قدیمی می‌ شود و به کاربر این امکان را می ‌دهد تا به راحتی از تنپیمات موجود برای برنامه ‌ریزی سرعت پمپ و زمان ‌های کارکرد استفاده کند. بسیاری از پمپ های تصفیه استخری سرعت متغیر اجازه چرخش رابط را می دهند و دارای یک کیت آداپتور برای نصب روی دیوار کنترل پنل هستند. یکی از بزرگ ترین مزایای پمپ های سرعت متغیر نسبت به پمپ های تک سرعت، سازگاری آن ها با سیستم های اتوماسیون است که به سیستم کنترل کننده استخر شما اجازه کار از راه دور و کنترل کامل را می دهد.

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.