مزایای چراغ های ال ای دی استخری

مزایای چراغ های ال ای دی استخری

مزایای چراغ های ال ای دی استخری : تصور کنید که می توانید محیط اطراف استخر خانگی خود را به یک منظره زیبا، رنگی و آرامش بخش با قابلیت نمایش نورپردازی الهام بخش تبدیل کنید و در عین حال در هزینه های مصرفی برق و انرژی صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید. باید بدانید که با نصب و راه اندازی چراغ های ال ای دی استخری، این رویا به راحتی به حقیقت می پیوندد.

برای استعلام قیمت فیلتر تصفیه استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

آخرین نو آوری در فناوری نورپردازی استخرهای شنا، استفاده از چراغ های ال ای دی به منظور ایجاد رنگ های زیبا و پر نور در زیر آب و در عین حال تمرکز بر بهره وری انرژی است. چراغ های ال ای دی استخری سیستم های نیمه هادی کوچکی هستند که انرژی الکتریکی را مستقیماً به رنگ مشخصی از نور تبدیل می کنند. چراغ های ال ای دی استخری منابع نور دیجیتالی را با یک ریزپردازنده ترکیب می کنند و قادرند تا تمام جنبه های روشنایی محیط را کنترل کنند. این تجهیزات استخری از محبوبیت بسیاری در میان کاربران برخوردار می باشند چرا که قادرند نورپردازی اشباع شده، متراکم و رنگ دل خواه کاربر را به نمایش بگذارند. 

برای استعلام قیمت فیلتر شنی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

چراغ ‌های ال ‌ای ‌دی استخری نسبت به لامپ‌ های رشته‌ ای قدیمی مزایای بسیاری به همراه دارند. یک لامپ رشته‌ ای تنها حدود 5000 ساعت کار می کند در حالی که چراغ ‌های ال ‌ای ‌دی استخری قادرند تا بیش از 30000 ساعت دوام ‌آورند. این تجهیزات نور را بدون رسیدن به حداکثر حرارتی که لامپ‌ های سنتی انجام می ‌دهند، تولید می ‌کنند. با وجود گرمای کم تر، انرژی کم تری برای کارکرد نیاز دارند و در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. چراغ‌ های ال ‌ای‌ دی استخری روشن‌ تر هستند در حالی که تا ۷۹ درصد انرژی کم تری نسبت به لامپ های رشته‌ ای سنتی مصرف می شود.

مدارهای ال ای دی همچنین به صورتی طراحی شده اند که 80 درصد انرژی الکتریکی به انرژی نور تبدیل شود و 20 درصد باقی مانده به عنوان انرژی گرمایی طی فرآیند تولید نور هدر می رود. در مقایسه، لامپ های رشته ای با راندمان 20 درصدی کار می کنند، به این معنی که 80 درصد انرژی به عنوان گرما از دست می رود. اگرچه لامپ های رشته ای ممکن است در ابتدا ارزان قیمت تر به نظر برسند، استفاده از چراغ های ال ای دی استخری مزایای بسیاری دارد که در طولانی مدت جبران هزینه اولیه می شود.

برای استعلام قیمت پمپ استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

علاوه بر مزیت قابل توجهی که چراغ های ال ای دی استخری در صرفه جویی انرژی دارند، این تجهیزات همچنین دارای قابلیت تغییر رنگ هستند که نمایش نور زیبایی را در حیاط خانه شما ارائه می دهند. رنگ ها طیف رنگین کمان را در بر می گیرند و شما به راحتی می توانید آن ها را مطابق با سلیقه و نظر شخصی خود تغییر دهید.

چراغ های ال ای دی استخری در طیف گسترده ای از مدل ها طراحی و تولید می شوند. اما به طور کلی، چراغ های استخری به دو گروه چراغ های توکار یا داخل استخری و چراغ های محیطی تقسیم بندی می شوند:

چراغ های ال ای دی توکار یا داخل استخر قادرند تا بر روی دیواره ها و کف استخر نصب شوند. در بسیاری از مدل ها از فناوری مغناطیسی استفاده می شود که به آن ها قابلیت جا به جایی می دهد. همچنین برخی مدل های دیگر بر داخل دیواره یا کف استخر وارد شده و ثابت قرار می گیرند. اما چراغ های ال ای دی استخری تنها محدود به داخل استخر نمی باشند. بسیاری از محصولات دیگر از فناوری های نورپردازی زاویه دار استفاده می کنند که به روشنایی محیط اطراف استخر شما کمک می کند. این چراغ های می توانند بر روی زمین، دیوار ها و عرشه یا دکینگ استخر قرار گیرند و ظاهری منحصر به فرد و خارق‌ العاده به محوطه شما ببخشند. 

برای استعلام قیمت پمپ تصفیه استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

چراغ‌ های ال ‌ای‌ دی استخری مطمئناً یک تغییر بزرگ برای صاحبان استخر های شنا به همراه خواهند داشت. این تجهیزات نه تنها برای تزئین محیط شنا مورد استفاده قرار می گیرند و امکان شنا در شب را برای کاربران فراهم می کنند، بلکه سبب صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و انرژی می شوند.

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.