مزیت نصب گرمکن های استخری

مزیت نصب گرمکن های استخری

مزیت نصب گرمکن های استخری : شنا کردن در یک استخر شنا دارای گرمکن استخری مزایای بسیاری به همراه داد. باید بدانید که شنا کردن تنها به روز های گرم تابستانی محدود نمی شود، بلکه روزهای خنک ‌تر و حتی شب‌های پاییزی می ‌توانند تجربه دل نشین شنا کردن در کنار اعضای خانواده و دوستان را به همراه داشته باشد. بله درست است، هوای سرد نباید مانع استفاده کاربران از استخر شنا شود. شما می توانید به راحتی مدت زمان استفاده از استخر خود را با نصب و راه اندازی یک گرمکن استخری مناسب افزایش دهید.

برای استعلام قیمت فیلتر تصفیه استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

نصب گرمکن های استخری تنها به زمان ساخت و احداث استخر محدود نمی شود. بلکه شما می توانید یک گرمکن استخری را به استخر شنا فعلی خود اضافه کنید و لذت شنا کردن در روز های سرد را برای خود و اعضای خانواده تان رقم بزنید. یک گرمکن استخری با کیفیت می تواند بدون در نظر گرفتن نوسانات دمایی محیط، استخر شما را تنها کمتر از در چند دقیقه از حالت سرد به آبی با دمای مناسب برای شنا تبدیل کند. این امر به کاربران فرصت های بیشتری برای ورزش، استراحت و معاشرت در استخر دارای آب گرم می بخشد. با کوتاه ‌تر شدن روزها و غروب زود تر خورشید، شما همچنان می ‌توانید با کمک گرمکن استخری از شنا کردن های عصرانه لذت ببرید. گرمکن های استخری به شما کمک می کنند تا بدون توجه به دمای محیط از استخر خود استفاده کنید.

برای استعلام قیمت فیلتر شنی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

با برخورداری از یک استخر شنا گرم در حیاط خانه، زمان بیشتری را برای بهره مندی از مزایای سلامتی ورزش، کسب آرامش و هوای تازه خواهید داشت. پس از یک روز شلوغ و چالش برانگیز در محل کار یا مدرسه، یک شنا تازه را تصور کنید. آب گرم استخر به شل شدن عضلات دردناک و گرفته کمک می کند و پس از یک روز طولانی محیطی آرام بخش را برای شما فراهم می کند. با کمک استخر آب گرم زمان انجام فعالیت های ورزشی خود را افزایش دهید و سطح استرس و تنش را کاهش دهید. 

برای استعلام قیمت پمپ استخر با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

 مهم ترین مزایای نصب گرمکن های استخری

- بدون در نظر گرفتن فصل گرما یا سرما، امکان استفاده از استخر های خانگی رو باز را در تمام طول سال فراهم می سازد.

- زمان با هم بودن، سبک زندگی در فضای باز و زندگی اجتماعی شما و اعضای خانوده تان را بهبود می بخشد.

- دسترسی و بهره مندی شما را از مزایای انجام فعالیت های ورزشی در فضای باز افزایش می دهد.

- و در نهایت سبب افزایش ارزش استخر و ملک شما می شود. 

 

گرمکن های استخری قادرند تا آب استخر شما را بدون توجه به دمای محیط حرارت داده و در دمایی ثابت نگه دارند. اما بسیاری از کاربران همواره می پرسند که چگونه می توان هنگام گرم کردن استخر در هزینه و انرژی صرفه جویی کنید؟

انتخاب تجهیزات مناسب برای استخر خود را مد نظر بگیرید. برای صرفه جویی بیشتر در دراز مدت، تجهیزاتی را انتخاب کنید که قابل اعتماد، بادوام و کم مصرف باشند. گرمکن استخری خود را در اندازه و ابعات مناسب انتخاب کنید. به طور معمول، بهترین اندازه گرمکن با توجه به مساحت سطح استخر و میانگین واریانس دمایی بین استخر و دمای محیط در نظر گرفته می شود. با این حال، اگر بخواهید استخر خود را به سرعت به درجه حرارت دل خواه برسانید، ممکن است یک گرمکن بزرگ تر را نیاز داشته باشید تا بتواند حجم کل آب استخر شما را حرارت دهد. نگهداری مناسب از استخر و تجهیزات آن نیز به صرفه جویی در هزینه و انرژی کمک بسیاری می کند.

از نکات اصلی برای صرفه جویی در هزینه و انرژی هنگام گرم کردن استخر توسط گرمکن های استخری، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- تجهیزات کم مصرف و با اندازه مناسب را انتخاب و نصب کنید.

- فیلتر استخری خود را تمیز نگه دارید و به طور دوره ای آن را بررسی کنید.

- به منظور کاهش اتلاف گرما از روکش های استخری در دوره های عدم استفاده از استخر شنا کنید.

- استخر خود را در سطح آب مناسب و مطابق با شیوه های صرفه جویی در مصرف سوخت نگهداری دارید.

- اگر در منطقه ای زندگی می کنید که وزش باد شدیدی دارد، برای به حداقل رساندن اتلاف گرما، از بادگیر های مناسب استفاده کنید. 

 

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.