نحوه انتخاب تخت و سایبان استخری

نحوه انتخاب تخت و سایبان استخری

نحوه انتخاب تخت و سایبان استخری : افراد همواره خواستار شنا کردن در یک محیط زیبا و آرامش بخش می باشند. از این رو، علاوه بر سرمایه گذاری در تجهیزات و ساختار استخر شنا، محوطه سازی استخر نیز بسیار حائز اهمیت است چرا که تجربه شنا افراد را دلپذیر و به یاد ماندنی می سازد. استخر شخصی شما در حیاط خانه و یا باغ مسلتزم داشتن چشم اندازی منحصر به فرد است. از مهم ترین تجهیزاتی که سبب می شود استخر شنا شما سبکی نو داشته باشد، استفاده از تخت ها و سایبان های استخری می باشد. به همین دلیل، هنگام در نظر گرفتن ساخت استخر، باید تصور کنید که می خواهید منطقه شنا چگونه باشد. در این بخش قصد داریم تا به بررسی مهمترین عوامل در انتخاب تخت و سایبان استخری بپردازیم.

محل نصب و کاربرد تخت و سایبان استخری :

یکی از مهمترین عوامل انتخاب تجهیزات جانبی همانند تخت و سایبان استخری، شناسایی مکان و کاربرد هر قطعه است. به عنوان مثال، اگر می خواهید تخت استخری را مستقیماً در نزدیکی آب داشته باشید باید به دنبال گزینه های ضد آب باشید. اگر در محوطه شنا از منقل و آتشدان استفاده می کنید، باید از تخت و سایبان های مخصوصی استفاده کنید که توانایی دفع بوی آتش را داشته باشند.

آب و هوا:

شرایط آب و هوایی به مرور زمان مبلمان، تخت و سایبان استخری موجود در فضای باز استخر را فرسوده می کند. آیا در منطقه ای با بارندگی شدید، باد و تغییرات دمایی زندگی می کنید؟ برخی از قطعات در فضای باز ممکن است نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشند، بنابراین آب و هوایی را که در آن زندگی می کنید در نظر داشته باشید. محصولات ضد زنگ می توانند طول عمر بیشتری از خود در چنین مناطقی نشان دهند. همچنین، به خاطر داشته باشید که باید برخی از تجهیزات را برای در فصل زمستان در انبار ذخیره کنید تا از هرگونه زنگ زدگی یا آسیب ناشی از باران و برف جلوگیری کنید.

متریال تخت و سایبان استخری را مد نظر داشته باشید:

تخت ها و سایبان های استخری فضای باز معمولاً از پلاستیک، فلز یا چوب ساخته شده اند. هر یک از این مواد دارای نقاط قوت منحصر به فرد خود است، اما این بدان معناست که نقاط ضعف خود را نیز دارند. چوب های خاصی مانند سرو و ساج در محیط های مرطوب عملکرد بهتری دارند، در حالی که کاج و بلوط برای رطوبت زیاد و آب و هوای شدید دوام چندانی ندارند. همانطور که استخر و تجهیزات ساختاری آن نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، ممکن است لازم باشد تا پس از مدتی تخت و یا سایبان استخرس خود را تعمیر کنید.

استفاده از محصولات دارای کیفیت مرغوب: ممکن است یک تخت یا سایبان استخری زیبا به نظر برسد، اما کاربرد و استفاده مناسبی نداشته باشد. این امر به ویژه در مورد تجهیزات فضای باز صادق است. به همین دلیل، همواره باید محصولات منتخب خود را قبل از خرید آزمایش کنید تا از استحکام و دوام آن مطمئن شوید. استفاده از تخت ها و سایبان های استخری می تواند فضای شنا شما به مکانی فوق زیبا و دلنشین تبدیل کند.

مرکز فروش لوازم استخر ، استخر با ما با 11 سال سابقه در زمینه تولید و فروش تجهیزات استخری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های فیلتر تصفیه استخر ، فیلتر شنی ، فیلتر کارتریجی استخر ، پمپ استخر ، پمپ تصفیه استخر ، پکیج تصفیه استخر ، گرمکن استخر ، پکیج گرمایشی استخر ، مبدل حرارتی استخر ، تجهیزات نگهداری استخر ، جارو استخر ، کیت نگهداری استخر ، جاروی رباتیک استخر ، مواد ضدعفونی استخر ، کاشی و سرامیک استخری ، کاشی استخری ، رطوبت گیر استخر و... می باشد .

 

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب : 

 Estakhrbama

 تلفن تماس : 

02634648402

 تلفن همراه :

09125335616 - 09198776204 

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.