نصب انواع آبنما

نصب انواع آبنما

نصب انواع آبنما : نصب و راه اندازی آبنما های دیواری یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای خانه یا محل کار شما در نظر گرفته می شود. آبنماهای دیواری دارای صدای آرامش بخشی می باشند که می تواند به شما در کاهش تنش و استرس روزانه کمک کند. یک آبنمای دیواری خوب دقیقا همان چیزی است شده سبب می شود شما برای مدتی طولانی از صدای دل انگیز آب روان لذت ببرید. نصب آسان، نگهداری اندک و تناسب کامل با محیط می تواند از مزیت های اولیه نصب و راه اندازی آبنما سنگی و آبنما فایبرگلاس دیواری لحاظ گردد. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک کاربر می بایست نکاتی را ضمن نصب و راه اندازی آبنما های دیواری مد نظر داشته باشید:

برای استعلام قیمت انواع آبنما با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

انتخاب مکان نصب آبنما: اولین اقدامی که ضمن انتخاب آبنماهاب دیواری باید انجام دهید این است که از مکان مناسبی برای نصب آن در داخل خانه یا خارج از آن در نظر بگیرید. به طور کلی، آبنماهای خانگی تفاوت های ساختاری و همچنین سیستمی بسیاری با آبنماهای فاضای باز دارند. از همین رو، بهتر است تا محل مناسب نصب آبنما خود را پیش از خرید محصول خود انتخاب کنید. 

برای استعلام قیمت آبنما سنگی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

اقدامات ایمنی: حال که آبنما دیواری مورد علاقه خود و محل نصب آن را انتخاب کرده اید، باید مطمئن شوید که نکات و اقدامات ایمنی لازم را برای نصب آن دارید. حتی اگر آبنما سنگی و آبنما فایبرگلاس دیواری شما یک سازه مستقل باشد، باز هم باید دارای پایه های ایمن باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که ضمن پر بودن مخزن آبنما، محصول شما می تواند وزن آن را تحمل کند. در بیشتر موارد، این امر مستلزم استفاده از پایه های مخصوص ضمن نصب آبنما است. اگر قرار آبنما سنگی و آبنما فایبرگلاس دیواری شما است دیواری به عنوان یک پارتیشن دیوار و به صورت ایستاده قرار گیرد، باید آن را روی زمین محکم کنید. اگر شما کف بتنی دارید با مشکلی مواجه نخواهید شد، اما مکان هایی که کف چوبی دارند باید مطمئن باشند که کف می تواند وزن آبنما پر شده را تحمل کند. جالب است بدانید که وزن یک گالن آب شیرین 8.34 پوند است. شما می توانید بسته به این عدد وزن آبنما پر آب خود را محاسبه کنید. 

برای استعلام قیمت آبنما خانگی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مکان هایی که نباید آبنما دیواری را در آنجا نصب کنید: مکان نصب و راه اندازی آبنما سنگی و آبنما فایبرگلاس دیواری می تواند تأثیر بسزایی در نگهداری و میزان تمیز کردن آبنما داشته باشد. در صورت امکان سعی کنید آبنما دیواری خود را در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار ندهید. همچنین باید به آنچه در اطراف آبنما قرار دارد توجه کنید. از آنجایی که شانس بسیار وجود دارد که آب ضمن کارکرد آبنما از مخزن آبنما به بیرون بریزد، توجه داشته باشید که آبنما خود را در مجاورت اشیا که ممکن است آسیب ببینند قرار ندهید. این بدان معناست که اگر قصد نصب و راه اندازی یک آبنما سنگی و آبنما فایبرگلاس دیواری در داخل خانه را دارید، قرار دادن آن در کنار تلویزیون و یا صفحه نمایش بزرگ ایده خوبی نخواهد بود.

برای استعلام قیمت آبنما باغی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

سیستم برق و لوله کشی: آبنما دیواری شما به منبع تغذیه و منبع آب نیاز دارد. روش دستیابی به آن بسته به نوع و جنس آبنما متفاوت است. آبنماهای دیواری می توانند از انرژی خورشیدی، برق و یا باتری استفاده کنند. شما باید در مورد نوع قدرت موجود در مکانی که در آن قرار می گیرد نیز توجه داشته باشید. برای لوله کشی، باید از لوله و اتصالاتی استفاده کنید که بادوام و مقاوم باشند. توجه داشته باشید که سیستم لوله کشی آبنما ها به طور کلی یک پارچه نیست و می تواند دارای پیچ و خم هایی باشد. از همین رو باید از محصولات انعطاف پذیر و در عین حال مستحکم استفاده گردد. 

محیط زیست اطراف: بسیاری از آبنما های سنگی و آبنما های فایبرگلاس دیواری در فضاهای باز نصب می شوند، شما باید درباره محیط زیست و حیواناتی که با آبنما تماس پیدا می کنند فکر کنید. آبنماها عموما برای حیوانات خانگی و یا موجودات دیگر به راحتی قابل دسترس هستند. هنگامی که حیوانات به آبنما دسترسی پیدا می کنند، ممکن است این مسئله ایجاد شود که از چه نوع سیستم تصفیه ای برای آب استفاده می کنید. اگر با جلبک، قارچ یا سایر آلاینده های مشابه مشکل دارید، ممکن است تصمیم بگیرید که از روش های درمانی مختلف استفاده کنید. مطمئن شوید که مواد شیمیایی مورد استفاده برای حیواناتی که به آب دسترسی دارند بی خطر است. همچنین، هنگامی که آب آبنما دیواری خود را خالی می کنید، مواد شیمیایی مورد استفاده برای تصفیه و ضد عفونی آب ممکن است برای گیاهان ناسالم باشد.

 مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.