نگهداری آبنما باغی

نگهداری آبنما باغی

نگهداری آبنما باغی : نگهداری مناسب و تمیز نگه داشتن آبنماهای باغی می تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که همواره از مزایای بی شمار جریان داشتن آب روان در فضای باز و زیبایی منحصر بفرد ایجاد شده لذت می برید. شما مجبور نیستید زمان یا هزینه بسیاری را برای نگهداری آبنما باغی خود صرف کنید، تنها با دنبال کردن چند نکته ساده می توانید حیاط خانه و یا باغ شخصی خود را برای سال های طولانی زیبا و چشم نواز سازید: 

پمپ آبنما را خاموش کرده و آن را تمیز کنید: بسته به نوع پمپ آبنما، خاموش کردن پمپ آب می تواند به یکی از دو روش انجام شود. اگر پمپ سیم ‌کشی شده است، باید آن را از منبع برق خاموش کنید. این کار را می توان با خاموش کردن قطع کننده ای که جریان برق به پمپ را کنترل می کند، انجام داد. اگر پمپ شما سیم ‌کشی ندارد، باید یک سوئیچ روی پمپ وجود داشته باشد که می توانید آن را به حالت "خاموش" تغییر دهید. پس از خاموش شدن پمپ آبنما، می توانید آن را برداشته و مطابق دستورالعمل سازنده پمپ، آن را تمیز کنید.

برای استعلام قیمت انواع آبنما با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مخزن آبنما را خالی کنید: در صورت وجو ، می توان با استفاده از لوله تخلیه آب و یا وکیوم برای خالی کردن آب آبنما استفاده کرد. برخی از نمونه های آبنماهای باغی دارای دوشاخه تخلیه نیستند. در این حالت این ایده می تواند اثر بخش باشد. سپس، از یک حوله برای جذب آب باقی مانده در پایین مخزن استفاده کنید.

سطوح آبنما را اسپری کرده و برس بکشید: چند قطره مایع ظرف شویی را در یک سطل بریزید و آن را با آب گرم پر کنید. از یک برس مخصوص برای پاک کردن داخل و خارج آبنما خود استفاده کنید. توجه داشته باشید تا از برس های فلزی استفاده نکنید، زیرا فلز می تواند به برخی از سطوح آبنما شما آسیب برساند. اگر آب نمای شما دارای شکاف های کوچکی است، از مسواک برای تمیز کردن آن قسمت ها استفاده کنید. تمیز کردن نازل ها را فراموش نکنید. 

برای استعلام قیمت آبنما سنگی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

لکه های سرسخت را خیس کنید: ممکن است متوجه برخی لکه های سرسخت بر قسمت های مختلف آبنما شوید که با مایع ظرفشویی و برس پاک نمی شوند. آن ها باید برای مدتی خیس شوند. برای پاک کردن این لکه ها می توانید از سرکه یا وایتکس استفاده کنید. سرکه یا وایتکس را به نسبت مخلوط کرده، بر روی لکه ها ریخته و اجازه دهید تا 15 دقیقه خیس بخورد. اگر نگران ورود حیوانات وحشی به آب هستید، می توانید آبنما خود را با یک پارچه برزنتی بزرگ یا کیسه زباله بپوشانید.

لکه های سرسخت را برس بکشید: حال می توانید به راحتی لکه های سرسخت را با یک برس مخصوص مناسب با نوع آبنما خود پاک کنید. فراموش نکنید که از هیچ گونه برس فلزی استفاده نکنید زیرا می تواند به آبنما آسیب برساند. هنگامی که لکه ها را تا آنجایی که ممکن است پاک کردید، زمان زمان آن رسیده تا آبنما خود را شست و شو دهید.

برای استعلام قیمت آبنما خانگی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

اجازه دهید تا آبنما خشک شود: هنگامی که آبکشی آبنما را به پایان رساندید، قبل از هر کار دیگری اجازه دهید تا به خوبی خشک شود. مدت زمان لازم برای خشک شدن سطوح آبنما بستگی به آب و هوای منطقه شما دارد. با خشک شدن، مواد باقی مانده تبخیر می شوند. اگر آبنما باغی شما کروی شکل است مطمئن شوید که آب ته مخزن آبنما خشک است. 

برای استعلام قیمت آبنما باغی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

آبنما را پر کنید: هنگامی که آبنما باغی شما کاملا خشک شد، می توانید مخزن آن را مجددا پر کرده و پمپ را به راه اندازید. توجه داشته باشید که بسته به نوع آب و هوای منطقه شما و میزان استفاده شما از آبنما، ممکن است لازم باشد تا به صورت هفتگی آبنما باغی خود را تمیز کنید. این کار نه تنها زیبایی و کارایی آن را بهبود می بخشد، بلکه طول عمر قطعات آبنما را در طولانی مدت افزایش داده و سلامت آن ها را تضمین می کند. 

 

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.