ویژگی روکش های اتومات استخری

ویژگی روکش های اتومات استخری

ویژگی روکش های اتومات استخری : امروزه روکش های اتومات را می توان برای بسیاری از استخرهای توکار نصب کرد.  روکش های استخری اتومات این قابلیت را دارند تا از استخر شما در برابر ورود آلاینده های محیطی محافظت کنند و همچنین به شما این اطمینان می دهند که هیچکس به طور تصادفی در استخر نیفتد و آسیب نبیند. روکش های اتومات استخر بعد دیگری از ایمنی را به استخر شما می افزاید و به عنوان یک پوشش ایمنی عمل می کنند که به راحتی می توانید در صورت نیاز آن را باز و بسته کنید. اما علاوه بر مزایای ایمنی، این روکش ها مزایای بسیار دیگری نیز ارائه می دهند:

استخری تمیز تر: با افزودن یک روکش اتومات به استخر خود، آب سطح استخر خود را از هرگونه گرد و خاک و آلودگی ها به دور می ماند. شما می توانید به راحتی در هنگام وزش شدید باد و نامساعد شدن هوا استخر خود را ببندید و از ورود تمام برگ ها، آب باران و هر آلودگی دیگری در استخر جلوگیری کنید. از آنجایی که روکش های ایمنی اتوماتیک استخری از مواد مقاوم و ضد زنگ ساخته شده اند، می توانند همچنین مانع از ورود نور خورشید به آب شما شوند که این امر به کاهش احتمال رشد و پیدایش جلبک ها و باکتری های آبی کمک می کند. با پوشاندن استخر خود در زمانی که از آن استفاده نمی کنید، آلاینده های محیطی را کمتر وارد آب استخر می کنید که این امر به نوبعی نیاز به نگهداری و تمیز کردن استخر را کاهش می دهد. 

استفاده کمتر از مواد شیمیایی: ورود کمتر آلودگی ها و سلامت بیشتر کیفیت آب استخر نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و کلر را کاهش می دهد. همچنینی، با پوشاندن استخر، تبخیر سطح آب را مهار می شود که به نوبه خود به این معنی است که مواد شیمیایی کمتری مورد نیاز خواهد بود. نور خورشید یکی از عوامل اصلی کاهش سطح کلر فعال در استخر است. به طوری که تنها دو ساعت تابش مستقیم نور خورشید در یک روز آفتابی می تواند سطح کلر استخر شما را تا 90 درصد کاهش دهد. : آب باران نیز می تواند سطح مواد شیمیایی استخر شما را نامتعادل کند. از آنجایی که یک روکش اتومات استخری مانع از ورود آب باران و برفربه استخر می شود، شما دیگر مجبور نخواهید بود تا پس از هر بار بارندگی شیمی سطح استخر خود را با استفاده از کیت های استخری آزمایش کنید. 

کاهش هزینه های انرژی: استفاده از روکش های اتومات استخری می تواند 50 تا 70 درصد هزینه های گرمایشی را کاهش دهد. اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که استخر خود را گرم می کنید، افزودن یک روکش اتومات می تواند تا چندین سال در هزینه های انرژی صرفه جویی کند. روکش های اتومات فرآیند تبخیر را تا حد زیادی کاهش می دهند، که علت اصلی از دست دادن گرما است. هرچه گرمای کمتری تلف شود، هیتر یا گرمکن استخری شما کمتر کار می کند که به معنی مصرف و هزینه کمتر انرژی است.

انواع روکش های اتومات استخری

روکش های اتومات استخری دارای اشکال و طراحی های گوناگونی هستند، اما صرف نظر از اینکه کدام مدل از این روکش ها را انتخاب می کنید، بهتر است بدانید که تمامی آن ها مزایای یکسانی را ارائه می دهند. اینکه کدام نوع روکش اتومات استخری مناسب استخر شماست، تا حد زیادی به سلیقه شخصی، بودجه، طراحی استخر و نوع ساخت استخر بستگی دارد.

هنگامی که صحبت از روکش های اتومات می شود، جنبه اصلی این است که آن ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی می توانند باز و بسته شوند. اما این بدان معنا نیست که آن ها حتما باید از برق استفاده کنند، گزینه های مکانیکی نیز وجود دارند.

روکش های اتومات مکانیکی استخری: این نوع از روکش های استخری برای استخرهای کوچک تا متوسط طراحی شده اند  و دارای برخی تجهیزات نصب شده بر روی دکینگ یا یا عرشه استخر است. این روکش ها با استفاده از یک میل لنگ دستی باز و بسته می شوند. روکش های اتومات مکانیکی استخری این مزیت را دارند که استفاده از آن ها وابسته به انرژی برق نخواهد بود. 

روکش های اتومات الکترونیکی استخری: این روکش های اتومات از طریق یک سیستم برقی کار می کنند، با این تفاوت که مکانیسم میل لنگ با یک موتور الکتریکی جایگزین می شود. با استفاده از این سیستم ها، باز و بسته کردن استخر شما به آسانی و تنها با فشار دادن یک دکمه صورت می گیرد، اگرچه برای برق رسانی به مکانیزم موتور، برخی کارهای الکتریکی لازم است.

روکش های اتومات سطحی استخری: این روکش ها همانظور که از نامشان پیداست بر روی دکینگ یا عرشه استخر شما قرار می گیرند. با باز کردن این روکش ها، تمام سطح استخر پوشانده می شود و شما می توانید روکش اتومات سطحی خود را بسته به شکل و طراحی استخرتان سفارشی کنید. 

روکش های اتومات توکار یا پنهان استخری: اگر می خواهید سطح و ریل های روکش  استخری خود را کاملاً پنهان کنید، باید از این نوع روکش ها استفاده کنید. آن ها بین چارچوب دکینگ استخر قرار می گیرند و باز و بسته می شوند. در بیشتر موارد، خود قرقره نیز مخفی است. این نوع روکش ها زیبایی و نمای منحصر به فردی دارند اما تنها در استخرهای مستطیلی شکل قابل اجرا بوده و برای استخرهایی با اشکال مختلف هندسی توصیه نمی شود.

مرکز فروش لوازم استخر ، استخر با ما با 11 سال سابقه در زمینه تولید و فروش تجهیزات استخری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های فیلتر تصفیه استخر ، فیلتر شنی ، فیلتر کارتریجی استخر ، پمپ استخر ، پمپ تصفیه استخر ، پکیج تصفیه استخر ، گرمکن استخر ، پکیج گرمایشی استخر ، مبدل حرارتی استخر ، تجهیزات نگهداری استخر ، جارو استخر ، کیت نگهداری استخر ، جاروی رباتیک استخر ، مواد ضدعفونی استخر ، کاشی و سرامیک استخری ، کاشی استخری ، رطوبت گیر استخر و... می باشد .

 

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب : 

 Estakhrbama

 تلفن تماس : 

02634648402

 تلفن همراه :

09125335616 - 09198776204

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.