ویژگی های جکوزی مناسب

09 تیر 1399
ویژگی های جکوزی مناسب

چند فاکتور مهم وجود دارند که در هنگام خرید و تهیه ی وان جکوزی باید در نظر گرفته شوند، این ویژگی های جکوزی از تعداد نشیمن گاه ‌ها گرفته، تا تعداد پمپ های جت و نوع سیستم فیلتراسیون می باشد. انتخاب بهترین وان جکوزی برای خانواده شما ممکن است کمی چالش برانگیز به نظر برسد. زمانی که شما تصمیم به داشتن جکوزی برای خانه ی خود می‌ کنید، چندین ویژگی کلیدی وجود دارد که می ‌تواند تضمین کننده ی این باشد که بهترین مدل را بر اساس نیاز ها و بودجه ی خود انتخاب کرده ‌اید. در مقاله زیر، آنچه را که باید در مورد ویژگی های جکوزی  به دنبال آن باشید بررسی خواهیم کرد تا به تصمیم شما کمک کنیم.

تعداد صندلی ها

یکی از مهم ترین ویژگی های جکوزی تعداد صندلی ها می باشد، بسیار مهم است که به دقت به دنبال تعداد ایده‌ آل صندلی ‌های جکوزی باشید. با داشتن صندلی ‌های بیشتر، تعداد بیشتری از دوستان و خانواده را  می ‌توانید با خود همراه کنید، قیمت ‌ها نیز معمولا به همان اندازه افزایش پیدا خواهند کرد. اگر شما یک خانواده سه‌ نفره داشته باشید اما اغلب در تعطیلات آخر هفته مهمان داشته باشید، ممکن است بخواهید یک مدل بزرگ ‌تر برای تطبیق دادن به شرایط داشته باشید. از طرف دیگر، اگر تنها شما و همسرتان در حال برنامه‌ ریزی برای استفاده از وان جکوزی هستید، نیازی به خرید یک وان شش نفره ندارید.

ابعاد

در حالیکه تعداد صندلی ‌ها معمولا نشانه خوبی از اندازه است، ابعاد می ‌توانند متفاوت باشند. از جمله ویژگی های جکوزی که مهم می باشند طول و عرض هستند، اما ارتفاع واقعی وان جکوزی نیز حائز اهمیت  است. اگر قد بلندی داشته باشید، ارتفاع وان جکوزی در لذت بردن شما از حمام جکوزی نقش مهمی دارد چون اگر وان جکوزی شما نسبت به قد شما کوتاه ‌تر باشد، کم ‌تر می ‌توانید بدن خود را در آب فرو ببرید.

جت ها

در این مورد از ویژگی های جکوزی  تعداد مهم نیست. آنچه حائز اهمیت است کیفیت و چگونگی تجربه شما از آب درمانی  است و اگر برنامه‌ های ماساژ قابل تنظیم هستند، تا چ حد تاثیر گذار می باشند. به موقعیت و طراحی جت‌ ها توجه کنید و درباره قدرت پمپ سوال کنید. این نقش مهمی در این حقیقت که فشار آب چقدر قوی خواهد بود، خواهد داشت. فشاری که پمپ تولید می‌ کند فوق‌ العاده مهم است زیرا این چیزی است که به کاهش درد و خستگی شما کمک می ‌کند و مناطقی را که بدن شما نیاز به تسکین بیشتر دارد را هدف قرار می‌ دهد. منبع