چرا از روکش استخری استفاده کنیم ؟

چرا از روکش استخری استفاده کنیم ؟

چرا از روکش استخری استفاده کنیم ؟ روکش های استخری یکی از ارزشمندترین تجهیزاتی می باشد که برای تمامی انواع استخر های شنا قابل استفاده هستند. نصب و استفاده از یک روکش استخری دارای کیفیت خوب باعث صرفه جویی در هزینه، زمان و تلاش کاربر و افزایش ماندگاری تجهیزات استخری می شود. این روکش ها همچنین سبب می شوند که استخر شما با محیط زیست سازگار باشد. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی مهم ترین دلایل استفاده از روکش استخری بپردازیم.

بهترین زمان برای در نظر گرفتن یک روکش استخری در مراحل اولیه طراحی و نصب استخر است. امروزه شما می توانید با بهره مندی از یک روکش استخری اتومات به راحتی و تنها بوسیله یک کلید، تمام سطح استخر خود را بپوشانید. همچنین استفاده از روکش های استخری قابل حمل مزایای بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت.

به حداقل رسیدن تبخیر آب استخر:

استخر های شنای روباز به طور مداوم و حتی در اواسط ماه های زمستانی ممکن است با کاهش سطح آب به دلیل تبخیر رو به رو شوند. استخر شما باید حداقل مقدار آب مورد نیاز برای انجام عملکردهای لازم را حفظ کند، بنابراین اگر آب آن از طریق تبخیر از دست می رود، شما مرتبا مجبور خواهید شد تا میزان آب از دست رفته را جبران کنید که این امر همچنین می تواند تعادل سطح شیمی آب استخر را درهم زند. نصب و استفاده از یک روکش مناسب استخری می تواند اتلاف آب را به دلیل تبخیر کاهش دهد.

حفظ گرمای آب استخر:

یک روکش استخری با کیفیت خوب، صرف نظر از گرم یا خنک بودن استخر، دمای آب را در زمان عدم استفاده حفظ می کند. برخی از روکش های استخری باکیفیت حتی می تواند یک استخر فایبرگلاس گرم نشده را تا 8 درجه سانتیگراد گرم کنند! برای استخرهای دارای سیستم گرمایش، استفاده از یک روکش استخری ضروری است تا از افت دمای آب در طول شبانه روز جلوگیری کند. همچنین باید توجه داشته باشید که روکش های استخری با حفظ و ثابت نگه داشتن دمای آب، نیاز به استفاده از گرمکن ها و یا پمپ های گرمایشی را به حداقل می رسانند.

کاهش میزان مصرف مواد شیمیایی:

کلر استخری که برای تمیز و ضدعفونی کردن آب استخر مورد استفاده قرار می گیرد، همواره در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید قرار می گیرد. پوشاندن استخر هنگام شنا نکردن، طول عمر این ماده شیمیایی را افزایش می دهد. همچنین کاربر در طولانی مدت، زمان کمتری را صرف آزمایش آب، افزودن مواد شیمیایی و تنظیم سطح PH می کند. بنابراین اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و زمان کمتری را صرف نگهداری استخر  کنید، بهره مندی از یک روکش استخری انتخاب هوشمندانه ای است.

استخر خود را از آلودگی ها دور نگه دارید و در تعمیر و نگهداری صرفه جویی کنید:

برگ ها، شاخه ها و دیگر بقایای زیست محیطی برای کاربران استخری درد سر ساز است چرا که آلوده شدن آب استخر سلامت و کیفیت آن را درهم میزند. نصب روکش استخر از ورود شاخه برگ ها و گرد و غبار به درون آب و ته نشین شدن آن ها در کف استخر جلوگیری می کند. روکش های استخری از استخر در برابر مواد آلی و دیگر اشیاء خارجی محافظت می کنند.

ایمن نگه داشتن استخر:

نصب یک روکش استخری سخت و مقاوم، مانند روکش های اتومات می توانند با ایجاد مانعی در برابر حوادث، به ویژه برای کودکان و حیوانات خانگی، به ایمنی استخر کمک کنند. روکش های با کیفیت خوب حتی می توانند وزن یک فرد بالغ را تحمل کنند.

مرکز فروش لوازم استخر ، استخر با ما با 11 سال سابقه در زمینه تولید و فروش تجهیزات استخری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های فیلتر تصفیه استخر ، فیلتر شنی ، فیلتر کارتریجی استخر ، پمپ استخر ، پمپ تصفیه استخر ، پکیج تصفیه استخر ، گرمکن استخر ، پکیج گرمایشی استخر ، مبدل حرارتی استخر ، تجهیزات نگهداری استخر ، جارو استخر ، کیت نگهداری استخر ، جاروی رباتیک استخر ، مواد ضدعفونی استخر ، کاشی و سرامیک استخری ، کاشی استخری ، رطوبت گیر استخر و... می باشد .

 

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب : 

 Estakhrbama

 تلفن تماس : 

02634648402

 تلفن همراه :

09125335616 - 09198776204

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.