کاربرد آبنما باغی

کاربرد آبنما باغی

کاربرد آبنما باغی   : آب از دیرباز به عنوان نمادی برای شفا و جوانسازی در نظر گرفته شده است. بنابراین، تعجب آور نیست که چگونه تمدن های مختلف در سر تا سر دنیا در دوره های مختلف آبنما ها را به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود در نظر می گرفته اند. برخی از خیره کننده ترین آبنما های باغی را می توان در باغ ها، موزه ها و هتل های لوکس با محوطه سازی دقیق و برنامه ریزی شده یافت. در حقیقت، تقریباً تمامی باغ های شناخته شده و مشهوراز Alameda de la Alhambra اسپانیا گرفته تا Parc du Versailles فرانسه، شامل یک یا چند آبنما باغی هستند که زیبایی منحصر به فردی را به فضا بخشیده اند.

برای استعلام قیمت انواع آبنما با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

در حالی که این چشمه ها مطمئناً از نظر زیبایی بسیار چشم گیر هستند و اغلب به عنوان نقاط کانونی مورد توجه قرار می گیرند، اما ارزش واقعی آن ها در توانایی آن ها به شکوفایی باغ شما نهفته است. اگر به دنبال راهی برای زنده کردن دوباره باغ خود هستید، آبنماهای باغی می توانند کاربرد منحصر به فردی برای شما داشته باشند:

آبنماهای باغی هوای اطراف را خنک می کنند :

در گرم ترین ماه های سال، ممکن است به دلیل حرارت و رطوبت حاکن بر فضای سبز خود میلی به گذراندن زمان با عزیزانتان در آن نداشته باشید. اما کاری که یک آبنما باغی می تواند انجام دهد این است که هوای محیط باغ شما را با جذب حرارت و گرما از طریق منبع آب که دائماً در گردش است، خنک می سازد. حتما تا به حال توجه کرده اید که پس از بارش باران چه اتفاقی می افتد. دمای هوا معمولاً چندین درجه کاهش می یابد. این همان حقیقتی است که در واقع به دلیل جریان داشتن آب در منطقه صدق می کند. یک آبنمای باغی با موقعیت استراتژیک خود که مستقیماً در جریان هوای منطقه تعیین شده قرار می گیرد، می تواند هوای خنک شده را در فضای اطراف خود به صورت قابل توجهی پخش کند. آبنماهای باغی به شما کمک می کنند تا از گیاهان خود در برابر گرمای شدید محافظت کنید.

برای استعلام قیمت آبنما سنگی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

آبنما های باغی پرندگان، پروانه ها و موجودات دیگر را به خود جذب می کنند :

برای افرادی که آرزوی داشتن باغ های بزرگ را دارند یا کسانی که امیدوارند سال به سال از میوه های گیاهان باغ خود لذت ببرند، اطمینان از گرده افشانی کافی و مناسب می تواند یک چالش بزرگ باشد. از همین رو، به منظور ساده تر شدن مسئله، گیاهان شما با پخش گرده از گل های نر به ماده، میوه و گل می دهند. گرده ها با پخش شدن در هوا حرکت می کنند و یا توسط باد یا گرده افشان هایی مانند پرندگان، پروانه ها و زنبورها حمل می شود. این موجودات به طور طبیعی به سمت گیاهان گل دار جذب می شوند، اما شما می توانید باغ خود را با قرار دادن یک آبنما باغی برای این موجودات جذاب تر کنید. گرده افشان ها، مانند همه موجودات زنده به منابع آماده آب کشیده می شوند. منبع آب در حال جریان، بسیار جذاب است زیرا بسیار تازه تر از یک منبع راکد، مانند دریاچه یا حوضچه با آب تیره است.

برای استعلام قیمت آبنما خانگی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

آبنما های باغی آرامش منحصر به فردی برای باغ شما فراهم می کنند :

هیچ چیز به اندازه صدای جریان داشتن آب روان، حس آرامش و دلگرمی را به افراد نمی بخشد. با نصب یک آبنما باغی ممکن است متوجه شوید که شما پس ‌زمینه‌ای عالی برای جریان دادن به مکالمه های خود با اعضای خانواده و دوستان فراهم کرده اید، زیرا خانواده و مهمانان متوجه می ‌شوند که استرس ‌شان با آرامشی که گوش ‌هایشان را پر می ‌کند از بین می‌ رود. بسته به آب و هوا، آبنما ها همچنین می توانند به مهمانی های باغ شما سرزندگی خاصی بیافزایند. اگر آبنما باغی شما دارای لامپ های ال ای دی باشد، در تاریکی شب روشنایی زیبایی تولید می کند که جذابیت فضا را چندین برابر می سازد. 

برای استعلام قیمت آبنما باغی با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

 

آبنما های باغی شما را به سوی باغ می کشاند :

تقاوتی نمی کند که تا چه میزان باغ زیبایی دارید، حقیقت این است که گیاهان شما برای سبز و شاداب ماندن نیاز به توجه و نگهداری منظم دارند. در صورت عدم رسیدگی، باغ شما می تواند به سرعت شکوه اولیه خود را از دست بدهد. بسیاری از صاحبان باغ ها متوجه می شوند که زمان کافی برای مراقبت از گیاهان خود صرف نمی کنند. آن ها در واقع به دلیلی برای رفتن به داخل باغ خود نیازمندند. این حس سرزندگی را می توان با نصب یک آبنما باغی به شدت افزایش داد. نه تنها می توانید از صدای جریان آب و قابلیت خنک سازی هوا در حین کار در باغ خود لذت ببرید، بلکه یک آبنما شما را به باغ خود می کشاند و باعث می شود گیاهان شما برای مدت طولانی مورد بی توجهی قرار نگیرند. با تحریک حواس شنوایی، آبنما به آرامی به شما یادآوری می کند که گاهی اوقات باید کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و برای لذت بردن از گل هایتان به داخل باغ بروید.

مدار لوله کشی استخر اینستاگرام استخر باما : 

 estakhrbama

مدار لوله کشی استخر یوتیوب استخر باما 

 Estakhrbama

 تلفن تماس استخر باما 

02634648402

 تلفن همراه استخر باما :

09125335616 - 09198776204 

 

 

نظرات کاربران


تاکنون نظری ثبت نشده است.